סיור וירטואלי בפורטל ביז 360

לעסקים שמפורסמים ב- ביז 360 לחץ כאן סיור וירטואלי

פורטל ביז 360 הוקם על מנת לתת מענה לגולשים להיות הכי קרוב שאפשר לפני שהם מבזבזים זמן יקר, למי לא קרה שיצאתם לנופש וכשהגעתם למקום גילתם משהו אחר לגמרי, סיור ב-360° נותן לגולשים זווית אמיתית על המקום וחשיפה אמיתית של כל פינה ופינה

פורטל ביז 360° הוקם על מנת לתת לגולשים פתרון לראות מקום או עסק הכי קרוב ואמיתי שאפשר לפני שהם קמים מהספה, לבעלי עסקים הסיור הוירטואלי נותן ממד חדש של אפקטיביות בשיווק והבאת לקוחות חדשים. ללא עריכה בפוטופ או צילום ממוקד רק במקומות ובנקודות הכי יפות של המקום, אלה חושף את המקום מכל צדדיו אפילו מבט תחתון ומבט על של המקום, לכן הסיורים שלנו הם בעצם 360X180 מעלות.

כל זאת, תוך כדי שאנחנו מקפידים להתעדכן בחידושים המתקדמים ביותר, להבין לעומק את צרכי השוק ולעמוד בסטנדרטים בינלאומיים. החברה מעסיקה צוות של מקצוענים הכולל צלמים, מתכנתים, מעצבים ופלשיסטים שממוקדים בהכנת התוצרים ברמה הגבוהה ביותר.

כיום, אנו מציעים את הדור הבא של סיורים וירטואליים עם מגוון אפשרויות מתקדמות שהופכות אותו לכלי מכירתי רב עוצמה. הסיורים שלנו מתואמים מראש גם לסמארטפונים כמו IPHON IPAD טאבלטים שונים ומגוונים וכמובן ANDROID. מה שמגדיל את החשיפה גם במחשה הבייתי וגם במכשירים חכמים שהיום יש כבר כמעט לכל אחד.

סיור וירטואלי

סיור וירטואלי הינו תמונה של 360° המאפשרת לגולשים לסייר בתוך החלל המצולם בעזרת העכבר או המקלדת . סיורים וירטואליים נתמכים במחקרים המראים כי עסקים בהם נמצא סיור ווירטואלי מרחיבים את התעניינות הגולש ואת אמינות בעליו.

פורטל ביז 360 נותן כמה פתרונות למי שיש סיור וירטואלי ב 360 בפורטל שלנו מעבר לסיור עצמו, בזה שהסיור נמצא אצלנו אתם מקבלים אחסון ותחזוקה של הסיור אשר לוקח תעבורה מאוד גדולה כאשר מפעילים אותו, דבר שני בפורטל שלנו תקודמו במנועי החיפוש השונים כמו גוגל ודומיו כל עוד אנו מקדמים את biz360, כך גם כל הלקוחות שנמצאים בו מקודמים יחד איתו.

סיור וירטואליכל הזכויות שמורות © 2017
* המידע המופיע באתר ביז 360 מעודכן ע"י המפרסמים ובאחריותם *
התמונות הסיורים קודי התכנות והמידע באתר זה מוגן בזכויות יוצרים חל איסור להעתיק או להשתמש בכל דרך שהיא ללא אישור בכתב מהנהלת ביז 360
כל האמור באתר ביז 360 הינו המלצה בלבד, כל העושה שימוש באתר עושה זאת על אחריותו ועל דעתו בלבד.