מציאות מדומה עם סיור וירטואלי

מה הייתם אומרים אם היינו מבטיחים לכם לשבת בבית בנוחות בסלון ובאמצעות סיור וירטואלי 360 התומך במציאות מדומה Virtual Reality תוכלו להיכנס לכל מתחם העולה על ראשכם ולהרגיש כאילו ממש אתם שם?

הסיור הוירטואלי יחד עם המציאות המדומה יגרום לכם להרגיש ולחוות את התחושה הכי קרובה למקום או לעסק, אתם תרגישו שאתם מהלכים בתוך המקום ממש, מתרשמים מהעיצוב, שומעים את המוזיקה, כמעט נוגעים בידכם בדברים.

המציאות המדומה יכולה להתאים לכל עסק, אולמות אירועים, מסעדות, בתי קפה, בתי מלון, אטרקציות משחקיות לופטים למסיבות, וילות להשכרה, צימרים וכל עסק שמעוניין לקדם את עצמו בצורה ויזואלית וייחודית יוכל להתקדם לשיא הטכנולוגיה ולהתחדש בסיור וירטואלי משולב מציאות מדומה .

פורטל ביז 360 מאפשר את חידושי הטכנולוגיה העדכניים והמתקדמים ביותר בתחום הצילום הויזואלי כיום שכל אחד נושא איתו את הטלפון החכם אנו באמצעות הטכנולוגיה שפיתחנו מכניסים את המציאות המדומה Virtual Reality לתוך הסמארטפון בשילוב הסיור הוירטואלי.

בפורטל שלנו תוכלו לעשות סיור וירטואלי 360 מעלות מכל מקום יחד עם הסמארטפון שלכם ומשקפיים התומכים במציאות מדומה שכבר בקרוב יהיו בכל בית בישראל. היום חברות טכנולוגיה מבססות את הסמארטפונים שלהם יחד עם משקפיים כחלק מחבילת הקניה.

הטכנולוגיה של מציאות מדומה בשילוב הסיור וירטואלי יוכל לחסוך לכם זמן מבלי לכתת רגליים, ולהתרשם מכל עסק, לדוגמא אולמות ומקומות לאירועים, מסעדות אולמות תצוגה וכדומה.

בהתקנת הסמארטפון על משקפיים תוכלו לסייר במציאות מדומה הכי ראליסטית בכל העסקים ולבחור אם בכלל כדאי לכם להגיע אליו ולהתרשם ממנו עוד הרבה לפני שיצאתם מהבית.

מציאות מדומה Virtual Reality – איך זה עובד?

מציאות מדומה, נותנת השלייה של הסביבה המציאותית אותה מדמה הסיור הוירטואלי הנעשית בטכנולוגיה מתקדמת. טכנולוגיה המעניקה את תחושת המציאות באופן ממשי ומוחשי.

המציאות המדומה בנויה על חווית המשתמש בסביבה וירטואלית. כדי ליהנות מהאפשרות של המציאות המדומה אתם צריכים רק שני דברים: טלפון חכם ומשקפי מציאות מדומה.

את הצילום במציאות המדומה, פורטל ביז 360 יביא לכם אל הטלפון החכם. כל שתצטרכו הוא לגלוש לפורטל שלנו וליהנות ממגוון עסקים בכל תחום שיכול לעניין אתכם בפשטות ובמהירות.

הטלפון החכם בשילוב משקפי המציאות המדומה מפצל את הצילום לשתי תמונות שונות, אחת לכל עין והמשקפיים ממקדים את הראייה לכל עין בנפרד בכל צד של המסך בסמארטפון, הטכנולגיה הזאת גורמת למוח לחשוב כאילו הוא נמצא במקום בו הוא צופה ומאפשרת להקיף את כל שדה הראייה בעולם הווירטואלי.

חיישני התנועה המובנים בתוך הסמארטפון יחד עם הסיור הוירטואלי התומך בכל טלפון חכם יחד עם המשקפיים, מאפשרים לסיור הווירטואלי לזהות את תנועות הראש. כאשר תביטו לצד שמאל, גם המצלמה בעולם הווירטואלי תזוז לצד שמאל, כאשר תביטו לצד ימין, המצלמה תזוז בעקבותיכם לצד ימין, כאשר תרימו את הראש ותסתכלו למעלה, תוכלו לראות את החלק הנמצא מעל לראשכם בעולם הווירטואלי שבו אתם מסיירים.

יש לכם משקפיי מציאות מדומה?

דוגמאות למציאות מדומה בשילוב סיור וירטואלי לחץ על התמונה

פורטל ביז 360 מתחדש ומתעדכן תמיד בכל חידושי הטכנולוגיה ורותם אותם לכל תחום שיכול לעניין את הגולש בפורטל הגדול במדינה לסיורים וירטואלים. פורטל ביז זיהה את הפוטנציאל העצום הטמון בטכנולוגיה של מציאות מדומה ויישם גם אותה בתוך הסיור הוירטואלי.

פורטל ביז 360 מציעה סיור וירטואלי בפורטל, סיור שייקח אתכם אל מבחר עסקים כמעט בכל תחום בכל רחבי הארץ. מהיום תוכלו לבצע את הסיור בטכנולוגיה של מציאות מדומה. תוכלו לסייר בכל אולם, מסעדה או גן אירועים, לופטים, בתי קפה, בתי מלון, וילות צימרים ובכלל בכל מגוון העסקים הנמצאים בפורטל ביז 360.

פורטל ביז 360 מציעה סיור וירטואלי, סיור שייקח אתכם אל מבחר עסקים כמעט בכל תחום בכל רחבי הארץ. מהיום תוכלו לבצע את הסיור בטכנולוגיה של מציאות מדומה. תוכלו לסייר בכל אולם, מסעדה או גן אירועים, לופטים, בתי קפה, בתי מלון, וילות צימרים ובכלל בכל מגוון העסקים הנמצאים בפורטל ביז 360.

מציאות מדומה נותנת לכם שליטה על המרחב, תלכו ימינה, תפנו שמאלה, תביטו על התקרה ולכל כיוון שתלכו תרגישו כאילו אתם נמצאים ממש בתוך המקום, כך תוכלו להתרשם מהעסק או מהמקום בזמן קצר בנוחות, בלי להתרוצץ, להשוות בין עסקים ולבחור את המקום המתאים לכם ביותר.

פורטל ביז 360 בונה את כל הסיורים הווירטואליים בשיטה שתתאים לסיור במציאות מדומה ומספק את הטכנולוגיה האחרונה גם לבעלי העסקים וגם לגולש בפורטל שמעוניין להגיע לעסקים.

הלקוחות יקבלו את השירות החדשני, ביחד עם מגוון השירותים שלנו כמו כרטיס ביקור דיגיטלי וסיור וירטואלי התומך במציאות מדומה ובנוסף פרסום וקידום דף הסיור הוירטואלי בתוצאות החיפוש האורגני והעברת טלפונים מגולשים פוטנציאליים מהפורטל שלנו, תספק לכם פתרון מקיף לעסק שלכם

פורטל ביז 360 מביאים את הטכנולוגיה החדשנית ביותר לשיווק ופרסום העסק שלכם. אם אתם עדיין לא שם, אתם חייבים להיות שם, לא ייקח זמן רב, וכולם יהיו שם. אל תהססו ואל תחכו, נצלו עוד היום את חידושי הטכנולוגיה לשיווק העסק או המקום שלכם..

virtual reality

virtual reality
כל הזכויות שמורות © 2017
* המידע המופיע באתר ביז 360 מעודכן ע"י המפרסמים ובאחריותם *
התמונות הסיורים קודי התכנות והמידע באתר זה מוגן בזכויות יוצרים חל איסור להעתיק או להשתמש בכל דרך שהיא ללא אישור בכתב מהנהלת ביז 360
כל האמור באתר ביז 360 הינו המלצה בלבד, כל העושה שימוש באתר עושה זאת על אחריותו ועל דעתו בלבד.